Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /asbus/index.php:1) in /asbus/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
ASBUS Transport – Busy do Anglii – Tanie Przewozy Polska Anglia http://asbus-transport.pl Kolejna witryna oparta na WordPressie Tue, 26 May 2020 16:52:09 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.4 Polecane paczki do Szwecji http://asbus-transport.pl/polecane-paczki-do-szwecji/ http://asbus-transport.pl/polecane-paczki-do-szwecji/#respond Tue, 26 May 2020 16:20:19 +0000 http://asbus-transport.pl/?p=1037 Sprytny Lisek – firma, która oferuje paczki do Szwecji i Polski Przychodzimy dziś do was z zupełnie innym tematem, często pytacie nas o transport do innych krajów, dlatego polecamy wam sprawdzoną firmę, która dostarcza paczki do Szwecji. Oferujemy busy do Anglii od wielu lat, przez ten czas w branży zdążyliśmy poznać wiele firm podróżujących po […]

Artykuł Polecane paczki do Szwecji pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
Sprytny Lisek – firma, która oferuje paczki do Szwecji i Polski

Przychodzimy dziś do was z zupełnie innym tematem, często pytacie nas o transport do innych krajów, dlatego polecamy wam sprawdzoną firmę, która dostarcza paczki do Szwecji. Oferujemy busy do Anglii od wielu lat, przez ten czas w branży zdążyliśmy poznać wiele firm podróżujących po całej Europie. Sprytny Lisek to zaprzyjaźniona firma, którą znamy od lat, tak jak my systematycznie podróżuje po Europie.

Oferta firmy transportowej Sprytny Lisek

Firma oferuje transport do Szwecji i Polski, głównie przewóz paczek, ale również, mebli, rowerów, sprzętów domowych, motocykli i materiałów budowlanych. Każda zarezerwowana usługa odbywa się w wygodnym systemie odbioru i dostarczenia spod adresu pod adres. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba specjalnie dojeżdżać, by nadać lub odebrać przesyłkę. Paczki do Szwecji i Polski można nadawać kilka razy w tygodniu, firma kursuje systematycznie między tymi krajami. W celu rezerwacji usługi wystarczy skontaktować się telefonicznie lub za pośrednictwem strony www.paczkiszwecja.pl wypełniając formularz zamówienia.

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

Sprytny Lisek oferuje swoje usługi w niewygórowanej cenie, jednocześnie firma dba o ich jakość. Każdy transport odbywa się door to door, dodatkowo kontaktują się telefonicznie przed odbiorem i dostarczeniem paczki, by potwierdzić godzinę przyjazdu. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na czas transportu, firma działa legalnie, więc nie trzeba się o nic martwić. Skontaktuj się z w dowolnej chwili by zamówić transport do Szwecji.

Kursy kilka razy w tygodniu zapewniają wygodne korzystanie z usług. Właśnie dlatego My tak samo, jak Sprytny Lisek kursujemy kilka razy w tygodniu, by zapewnić swoim klientom niezawodność i dostępność w każdej chwili. Zapraszamy do korzystania z transporty do Anglii oraz transportu do Szwecji przy każdej potrzebie. Przypominamy, że organizujemy wyjazdy do Anglii w każdy poniedziałek i czwartek oraz powroty w środy i soboty.

Artykuł Polecane paczki do Szwecji pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
http://asbus-transport.pl/polecane-paczki-do-szwecji/feed/ 0
Dlaczego warto wybrać AS bus do Anglii? http://asbus-transport.pl/dlaczego-warto-wybrac-as-bus-do-anglii/ http://asbus-transport.pl/dlaczego-warto-wybrac-as-bus-do-anglii/#respond Mon, 27 Apr 2020 13:05:37 +0000 http://asbus-transport.pl/?p=1028 Odpowiadamy na pytanie, które podczas wyboru usług zadaje sobie wiele osób: Dlaczego bus do Anglii ASbus Transport? To pytanie nas nie dziwi, jest standardowe i większość zadaje sobie takie przy wyborze czegokolwiek. Odpowiedź na to pytanie jest prosta, wystarczy przeanalizować zalety wyboru. Jakie zalety ma nasz bus do Anglii? Zdecydowanym plusem są tanie bilety, ceny […]

Artykuł Dlaczego warto wybrać AS bus do Anglii? pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
Odpowiadamy na pytanie, które podczas wyboru usług zadaje sobie wiele osób:

Dlaczego bus do Anglii ASbus Transport?

To pytanie nas nie dziwi, jest standardowe i większość zadaje sobie takie przy wyborze czegokolwiek. Odpowiedź na to pytanie jest prosta, wystarczy przeanalizować zalety wyboru. Jakie zalety ma nasz bus do Anglii?

  1. Zdecydowanym plusem są tanie bilety, ceny naszych usług zaczynają się od 350 zł za przejazd, jest to korzystna cena, dodatkowo zapewniamy wiele darmowych udogodnień.
  2. Dojazd pod adres to duża wygoda. Wszystkim, którzy kupują bilet na busy Polska Anglia zapewniamy dojazd w systemie Door to Door.
  3. Zaletą naszych usług jest darmowy bagaż, który wystarcza, by zabrać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.
  4. W każdą podróż wyrusza 9-osobowy bus do Anglii, co oznacza, że zawsze znajduje się w nim dwóch kierowców i siedmiu pasażerów. Mała ilość pasażerów to gwarancja dużej przestrzeni oraz spokojnej podróży.
  5. Nowe pojazdy to zdecydowanie jeden z największych plusów naszych usług, wygodne siedzenia, duża przestrzeń na nogi oraz udogodnienia zapewniają komfort podróży.
  6. Każdą trasę planujemy, dzięki temu zapewniamy sprawny dojazd na miejsce.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać właśnie nasze usługi. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, którą jest przewóz osób do Anglii, paczek oraz przeprowadzki Anglia Polska. Wszystkie usługi wykonujemy systematycznie, kilka razy w tygodniu, usługę przeprowadzki można zamówić na dowolny termin.

Bus do Anglii to usługa dla każdego

Z naszych przewozów może skorzystać każdy, wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub online i zamówić usługę. Uruchomiliśmy możliwość zakupu biletu przez nasza stronę internetową, zapraszamy do zapoznania się z systemem sprzedaży oraz cenami. Stale się rozwijamy, ponieważ zależy nam na wysokiej jakości usług i zadowoleniu naszych klientów. Chętnie udzielamy informacji o naszych usługach. Bacznie słuchamy opinii na nasz temat, dzięki nim zmieniamy się na lepsze.

Nasze usługi mają wiele więcej zalet, aby je poznać wystarczy wyruszyć z nami w podróż.

Artykuł Dlaczego warto wybrać AS bus do Anglii? pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
http://asbus-transport.pl/dlaczego-warto-wybrac-as-bus-do-anglii/feed/ 0
Jak radzą sobie busy do UK w czasie kwarantanny? http://asbus-transport.pl/jak-radza-sobie-busy-do-uk-w-czasie-kwarantanny/ http://asbus-transport.pl/jak-radza-sobie-busy-do-uk-w-czasie-kwarantanny/#respond Wed, 08 Apr 2020 09:49:23 +0000 http://asbus-transport.pl/?p=1015 Czym podczas kwarantanny zajmują się Busy do UK? W tym trudnym czasie zajmujemy się tym, co wszyscy, czyli dbaniem o zdrowie. Nasz zawód przyzwyczaił nas do tego, że zawsze myślimy nie tylko o sobie, ale również o innych, dlatego stosujemy się do zaleceń wydanych przez Ministra Zdrowia. To dla wszystkich dobry moment, by zająć się […]

Artykuł Jak radzą sobie busy do UK w czasie kwarantanny? pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
Czym podczas kwarantanny zajmują się Busy do UK?

W tym trudnym czasie zajmujemy się tym, co wszyscy, czyli dbaniem o zdrowie. Nasz zawód przyzwyczaił nas do tego, że zawsze myślimy nie tylko o sobie, ale również o innych, dlatego stosujemy się do zaleceń wydanych przez Ministra Zdrowia. To dla wszystkich dobry moment, by zająć się tym, na co zazwyczaj brakuje czasu. My również nadrabiamy zaległości w firmie, zajmujemy się porządkami i organizacją. Zachowujemy wszystkie środki ostrożności, jednocześnie cieszy nas fakt, że od 20 kwietnia zostały otwarte parki i lasy. Pogoda z oknem jest przyjemna, dlatego warto wyruszyć na spacer, by dotlenić organizm.

Zarówno w Polsce, jak i w Anglii wiele osób choruje, przez to nasze usługi busy do UK są ograniczone. Przymusowa kwarantanna po powrocie do Polski jest uciążliwa, ale konieczna. Wszyscy wybierający busy z Anglii do Polski muszą liczyć się z dwutygodniowym pobytem w domu bez wychodzenia na zewnątrz. Tutaj pojawia się pewien problem, ponieważ nie każdy ma możliwość odizolowania się od rodziny na dwa tygodnie, wiąże się to z wynajmem mieszkania, pokoju lub kwarantanny odbywanej przez wszystkich domowników.

Niewygodny czas koronawirusa

Niestety przymusowo zostaliśmy postawieni w nieprzyjemnej sytuacji. Zakaz wychodzenia z domu, nakaz zakrywania ust i nosa, przymusowe zawieszenie wielu działalności to tylko część tego z czym musimy się zmagać każdego dnia, a do tego dochodzi najważniejszy aspekt, czyli nasze zdrowie. W rezultacie wiele osób straciło pracę, to wszystko spowodowało również, że busy do UK nie jeżdżą już tak intensywnie. Usługa paczki do Anglii również jest utrudniona. Nie jest to dobry moment do podróży międzynarodowych, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób z różnych przyczyn musi taką podróż odbyć.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu. Sytuacja w kraju i zagranicą rozwija się dynamicznie, dlatego u nas też stale zachodzą zmiany. Mamy nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy i już niedługo Przewóz osób do Anglii będzie mógł kursować w pełnym wymiarze.

Artykuł Jak radzą sobie busy do UK w czasie kwarantanny? pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
http://asbus-transport.pl/jak-radza-sobie-busy-do-uk-w-czasie-kwarantanny/feed/ 0
Jak przygotować się w dłuższą podróż, poradnik http://asbus-transport.pl/jak-przygotowac-sie-w-dluzsza-podroz-poradnik/ http://asbus-transport.pl/jak-przygotowac-sie-w-dluzsza-podroz-poradnik/#respond Sat, 21 Dec 2019 12:14:40 +0000 http://asbus-transport.pl/?p=304 Termin zbliża się wielkimi krokami, a Ty ciągle nie wiesz, jak przygotować się na wyjazd? Skorzystaj z naszych porad, które oparliśmy na wieloletnim doświadczeniu jako przewoźnik i podróżnik. Przygotowania na bus Anglia – porady podróżnika Przed każdym wyjazdem podstawą jest zaplanowanie daty. Podczas wyboru terminu należy kierować się własnymi potrzebami oraz rozkładem jazdy ASbus. Przypominamy, […]

Artykuł Jak przygotować się w dłuższą podróż, poradnik pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
Termin zbliża się wielkimi krokami, a Ty ciągle nie wiesz, jak przygotować się na wyjazd? Skorzystaj z naszych porad, które oparliśmy na wieloletnim doświadczeniu jako przewoźnik i podróżnik.

Przygotowania na bus Anglia – porady podróżnika

Przed każdym wyjazdem podstawą jest zaplanowanie daty. Podczas wyboru terminu należy kierować się własnymi potrzebami oraz rozkładem jazdy ASbus. Przypominamy, że busy do Anglii jeżdżą w każdy poniedziałek i czwartek, natomiast busy z Anglii do Polski w każdą środę i sobotę. Gdy data podróży jest już pewna, możesz kupić bilet online lub zarezerwować i zapłacić w chwili, gdy bus Anglia przyjedzie po Ciebie pod adres. Pamiętaj, że zawsze przewozimy swoich pasażerów w systemie Door to Door, co oznacza, że nie musisz organizować dodatkowych dojazdów w Polsce i Anglii.

Kolejnym krokiem jest organizacja bagażu. Polecamy stworzyć listę rzeczy, które planuje się zabrać. Przypominamy również o tym, że wiele produktów można kupić na miejscu i często są one w lepszej cenie. Kupując u nas bilet na bus Anglia Polska za darmo możesz zabrać duży bagaż.

Polecamy również sporządzić listę zadań do wykonania przed wyjazdem. Często okazuje się w ostatniej chwili okazuje się, że coś nie zostało wykonane, dlatego warto wszystko zanotować, by wyruszyć w trasę ze spokojem.

Udogodnienia, które zapewnia bus Anglia

Kupując bądź rezerwując u nas bilet możesz liczyć na profesjonalną obsługę. Gwarantujemy dojazd pod adresu pod adres bez dodatkowych opłat oraz możliwość zabrania sporego bagażu. Stawiamy na wygodę, dlatego nasze busy są dobrze wyposażone. Posiadamy wiele lat doświadczenia i stale rozwijamy się własnie dla Ciebie.

W podróż polecamy zabrać mały koc i poduszkę. Podczas jazdy staramy się, aby temperatura w pojeździe była optymalna, jednak w chwili gdy zaśniesz możesz potrzebować więcej ciepła.

Skontaktuj się z nami w każdej sprawie. Chętnie odpowiadamy na pytania i wysłuchujemy uwag. Stale się rozwijamy i dążymy do perfekcji, dlatego tak bardzo liczy się dla nas Twoja opinia.

Artykuł Jak przygotować się w dłuższą podróż, poradnik pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
http://asbus-transport.pl/jak-przygotowac-sie-w-dluzsza-podroz-poradnik/feed/ 0
Przewóz osób w komfortowych warunkach http://asbus-transport.pl/przewoz-osob-w-komfortowych-warunkach/ http://asbus-transport.pl/przewoz-osob-w-komfortowych-warunkach/#respond Sat, 21 Dec 2019 12:13:14 +0000 http://asbus-transport.pl/?p=302 Jakość podróży ma zdecydowany wpływ na samopoczucie oraz zadowolenie z wybranej usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wyjazd z nami był udany. Komfortowy przewóz osób Polska Anglia Podstawą naszych usług są nowe busy do Anglii, o których wyposażenie zadbaliśmy osobiście. Każdy z naszych pojazdów został indywidualnie zabudowany i posiada wszystko, czego potrzeba w dalekich podróżach. […]

Artykuł Przewóz osób w komfortowych warunkach pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
Jakość podróży ma zdecydowany wpływ na samopoczucie oraz zadowolenie z wybranej usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wyjazd z nami był udany.

Komfortowy przewóz osób Polska Anglia

Podstawą naszych usług są nowe busy do Anglii, o których wyposażenie zadbaliśmy osobiście. Każdy z naszych pojazdów został indywidualnie zabudowany i posiada wszystko, czego potrzeba w dalekich podróżach. Kolejnym plusem jest system, według którego pracujemy. Przed każdym wyjazdem kontaktujemy się, by poinformować o dokładnej godzinie przybycia, świadczymy usługi spod adresu pod adres i dbamy o atmosferę w podróży. To jednak nie wszystko. Pamiętaj, że dużo zależy również od Ciebie, dlatego polecamy zabrać ze sobą małą poduszkę, koc, książkę, gazetę i inne rzeczy, które przydadzą się w drodze. Przewóz osób Polska Anglia sprawdza się w każdej sytuacji. Zarezerwuj lub kup swój bilet już dziś.

Rezerwacja i zakup biletu na bus do Anglii

W celu wyruszenia z nami w podróż wystarczy zarezerwować lub kupić bilet. Na naszej stronie znajdują się wszystkie informacje o kontakcie telefonicznym oraz formularz rezerwacji. Kontaktując się z nami w dowolny sposób można zamówić termin podróży. Za pośrednictwem naszej witryny internetowej można również kupić bilet. Wybierz odpowiednią z dostępnych ofert, zwracając szczególną uwagę na zakres dojazdu. Kliknij „kup teraz” i podążaj zgodnie ze wskazówkami. Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia ceny biletu i przekażemy najważniejsze informacje.

Przewóz osób Polska Anglia dostępny 24/7

Jesteśmy dostępni pod telefonem każdego dnia tygodnia, natomiast z rezerwacji oraz zakupu biletu przez naszą stronę można korzystać przez całą dobę. Zależy nam na Twoim komforcie nie tylko podczas podróży ale również rezerwacji i zakupu naszych usług.  Pamiętaj, że możesz zapłacić za bilet od razu, korzystając z tradycyjnego przelewu lub w chwili gdy bus przyjedzie po Ciebie, by zabrać Cię w podróż. Korzystaj z naszych usług zawsze, gdy potrzebujesz, rezerwuj i kupuj bilety na dowolne terminy, zgodnie z twoimi planami.

Artykuł Przewóz osób w komfortowych warunkach pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
http://asbus-transport.pl/przewoz-osob-w-komfortowych-warunkach/feed/ 0
Transport Polska Anglia ASbusem http://asbus-transport.pl/transport-polska-anglia-asbusem/ http://asbus-transport.pl/transport-polska-anglia-asbusem/#respond Sat, 21 Dec 2019 12:12:14 +0000 http://asbus-transport.pl/?p=300 Wyjątkowy transport Polska Anglia Od wielu lat podróżujemy po Europie, przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, z których korzystamy na co dzień. Nasza oferta obejmuje przewóz osób do Anglii, przeprowadzki oraz paczki. Wszystkie usługi świadczymy w systemie Door to Door za co nie pobieramy dodatkowych opłat. Transport Polska Anglia, który proponujemy to gwarancja wysokiej […]

Artykuł Transport Polska Anglia ASbusem pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
Wyjątkowy transport Polska Anglia

Od wielu lat podróżujemy po Europie, przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, z których korzystamy na co dzień. Nasza oferta obejmuje przewóz osób do Anglii, przeprowadzki oraz paczki. Wszystkie usługi świadczymy w systemie Door to Door za co nie pobieramy dodatkowych opłat. Transport Polska Anglia, który proponujemy to gwarancja wysokiej jakości usług w niskiej cenie. Od wielu lat pracujemy w branży, co pozwoliło nam poznać potrzeby klientów, jedną z nich są usługi w korzystnej cenie. Dokładnie dopracowaliśmy naszą ofertę, aby nikt z naszych klientów nie przepłacał.

Szeroka oferta na busy do Anglii

Usługi, które świadczymy dopasowaliśmy do potrzeb klientów. Postawiliśmy na transport Polska Anglia z wieloma możliwościami do wyboru.

  1. Przewóz osób do Anglii i Polski. Zapewniamy podróż w systemie Door to Door od 350 zł za osobę. Posiadamy nowe 9-osobowe pojazdy z funkcjonalnym wyposażeniem i przyjemnym wnętrzem. Oferujemy podróż w obydwu kierunkach kilka razy w tygodniu.
  2. Transport paczek. Przewozimy paczki o różnej wielkości i zawartości, również spod adresu pod adres. Wystarczy zamówić usługę i wskazać adresy.
  3. Przeprowadzki Anglia Polska. Zamów termin transportu mebli, sprzętów i drobnych rzeczy na dzień, który odpowiada Twoim planom. Przyjeżdżamy pod wskazany adres i zabieramy wszystko, następnie dowozimy pod dowolny adres w innym kraju. Ty wskazujesz adresy i termin usługi.

To podstawowa oferta na transport Polska Anglia, z której można korzystać. Zapraszamy do rezerwacji naszych usług za pośrednictwem strony lub telefonicznie. Przypominamy o możliwości zakupu biletu online, wystarczy wybrać odpowiedni bilet i postępować zgodnie z instrukcją.

Transport Polska Anglia kilka razy w tygodniu

Kursujemy systematycznie, więc bez trudu znajdziesz termin podróży zgodny ze sowimi planami. Busy do Anglii jeżdżą w każdy poniedziałek i czwartek, natomiast busy z Anglii do Polski w środy i soboty. Jeśli planujesz korzystać z usługi przeprowadzki, termin dostosujemy do Ciebie. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej lub zarezerwuj datę.

 

Artykuł Transport Polska Anglia ASbusem pochodzi z serwisu ASBUS Transport - Busy do Anglii - Tanie Przewozy Polska Anglia.

]]>
http://asbus-transport.pl/transport-polska-anglia-asbusem/feed/ 0