Bus do Anglii z Polski zasięg duży

Zasięg Londyn +400km

bus do Anglii z Polski

Cena przejazdu

450 

W cenie transportu:
przewóz osób z adresu pod adres
bagaż do 30kg
ubezpieczenie NNW

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Nie przepłacaj za bilet jeśli nie musisz! Kup bilet na busa o dopasowanym do Ciebie zasięgu

Sprawdź w jakim zasięgu naszych busów znajduje się Twój adres i wybierz ofertę dostępnych biletów w cenie dla Ciebie. Za bilet będziesz mógł wygodnie zapłacić online bez konieczności angażowania gotówki w dniu wyjazdu unikając także różnic kursowych.

Opłata za bielty

Bliet na bus do Anglii z Polski opłacisz dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsca w wybranym terminie. Na podany nr telefonu prześlemy potwierdzenie SMS o dostępności miejsca, a na adres emial otrzymasz bilet z nr konta do opłacenia. Musisz zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu jeżeli dokonujesz wpłaty wcześniej jak 24h przed datą podróży.

Bus do Anglii zasięg mały

Maksymalnie do 100 km od Londynu

 350 zł

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Bus do Anglii zasięg średni

Maksymalnie do 200 km od Londynu

 400 zł

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Przewóz osób do Anglii w zasięgu do 400 km od Londynu

Bilet w dużym zasięgu gwarantuje dojazd do miast i miejscowości zlokalizowanych w odległości do 400 kilometrów od Londynu. Zapoznaj się dokładnie ze strefą, którą obsługujemy, na tej podstawie wybierz bilet. Jeśli nie wiesz, który z biletów wybrać skontaktuj się z nami telefonicznie lub online. Pamiętaj, że każdy przejazd odbywa się spod adresu pod adres bez dodatkowych kosztów. Wybierając nasze busy do Anglii możesz mieć pewność, że dotrzesz bezpośrednio na miejsce bez przesiadek.

Tani bus do Anglii z Poslki spod adresu pod adres

Każdy zakupiony bilet gwarantuje przejazd spod adresu pod adres. To Ty wybierasz, skąd Cię zabierzemy i gdzie zakończy się Twoja podróż. Podczas zakupu biletu należy podać dokładne adresy, na podstawie których planujemy trasę. Jest to opcja bezpłatna i dostępna dla każdego. Zalecamy zakup biletu z wyprzedzeniem, ponieważ ilość miejsc w naszych pojazdach jest ograniczona. Jeśli z różnych powodów zakupu dokonujesz w ostatniej chwili, to możesz mieć pewność, że cena biletu nie wzrośnie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Anglii z Polski zasięg duży”