Bus do Anglii z Polski zasięg średni

Zasięg Londyn +200km

busy do Anglii z Polski

Cena przejazdu

400 

W cenie transportu:
przewóz osób z adresu pod adres
bagaż do 30kg
ubezpieczenie NNW

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Zobacz jaki zasięg maja nasze busy i kup bilet dopasowany do Ciebie

Sprawdź w jakim zasięgu naszych busów znajduje się Twój adres i wybierz ofertę dostępnych biletów w cenie dla Ciebie. Za bilet będziesz mógł wygodnie zapłacić online bez konieczności angażowania gotówki w dniu wyjazdu unikając także różnic kursowych.

Opłata za bielty

Bliet opłacisz dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsca w wybranym terminie. Na podany nr telefonu prześlemy potwierdzenie SMS o dostępności miejsca, a na adres emial otrzymasz bilet z nr konta do opłacenia. Musisz zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu jeżeli dokonujesz wpłaty wcześniej jak 24h przed datą podróży.

Bus do Anglii zasięg mały

Maksymalnie do 100 km od Londynu

 350 zł

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Bus do Anglii zasięg duży

Maksymalnie do 400 km od Londynu

 450 zł

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Busy do Anglii z Polski w zasięgu do 200 km od Londynu

Wybierając bilet na busy do Anglii z Polski dokładnie sprawdź, czy obsługują region, do którego chcesz podróżować. Bilet o średnim zasięgu zapewnia dojazd spod adresu pod adres oddalony do 200 km od Londynu. Jeśli nie masz pewności, który bilet wybrać skontaktuj się z nami telefonicznie lub online, a rozwiejemy wątpliwości. Możesz również zarezerwować bilet i zapłacić w chwili, gdy przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres. Wybór należy do Ciebie.

Tanie przewozy do Anglii z ubezpieczeniem

Jesteśmy legalną firmą, a ubezpieczenie w trasie to dla nas podstawa. Zależy nam na tym, abyś podróżując z nami, czuł się bezpiecznie, dlatego zadbaliśmy o ubezpieczenie i o to, aby w naszej flocie były nowe pojazdy, które systematycznie kontrolujemy. Oferujemy tanie busy do Anglii z Polski, a w cenie biletu zapewniamy dojazd Door to Door oraz duży bagaż. Zapraszamy do wspólnych podróży po Europie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Anglii z Polski zasięg średni”