Bus do Polski z Anglii zasięg duży

Zasięg Londyn +400km

bus do Polski z Anglii

Cena przejazdu

450 

W cenie transportu:
przewóz osób z adresu pod adres
bagaż do 30kg
ubezpieczenie NNW

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Nie przepłacaj za bilet jeśli nie musisz! Kup bilet na miarę Twoich potrzeb

Zamów bilet na bus do Polski z Anglii zgdonie z Twoim planem podróży. Wybierz opcję, która obejmuje zasięgiem miejscowość w UK, z której chcesz wyruszyć. Dokonaj dobrego wyboru i oszczędzaj na podróżach międzynarodowych ze sprawdzoną i uczciwą firmą.

Kiedy dokonać płatności?

Bliet opłacisz dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsca w wybranym terminie. Na podany nr telefonu prześlemy potwierdzenie SMS o dostępności miejsca, a na adres emial otrzymasz bilet z nr konta do opłacenia. Musisz zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu jeżeli dokonujesz wpłaty wcześniej jak 24h przed datą podróży.

Bus do Polski zasięg mały

Maksymalnie do 100 km od Londynu

 350 zł

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Bus do Polski zasięg średni

Maksymalnie do 200 km od Londynu

 400 zł

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Przewóz osób Anglia Polska w zasięgu do 400km od Londynu

Kup bilet na bus do Polski z Anglii na dowolny termin. Decydując się na usługę z dalekim zasięgiem, masz możliwość powrotu do Polski z północnej części Anglii. Pamiętaj, że każda Twoja podróż z nami odbywa się w systemie Door to Door, co oznacza, że przyjedziemy po Ciebie i zawieziemy pod adresy, które wskażesz podczas zakupu biletu lub rezerwacji. Za dojazd od drzwi do drzwi nie pobieramy dodatkowych opłat. Zapoznaj się dokładnie z naszą mapą, aby wiedzieć, w której strefie kupić bilet. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub online.

Tani bus do Polski z Anglii z ubezpieczeniem

Jesteśmy legalną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Praca w branży nauczyła nas rzetelności i bycia przygotowanym na każdą okoliczność, co przekładamy na swoje usługi. Zapewniamy wszystkim pasażerom bezpieczeństwo dzięki nowym pojazdom i wykwalifikowanym kierowcom oraz ubezpieczenie na czas podróży. Staramy się, by każdy nasz pasażer czuł się w naszych pojazdach dobrze i pewnie. Zapraszamy do zakupu i rezerwacji biletów oraz wspólnych podróż. Nasz bus do Polski z Anglii zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz w dalekiej trasie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Polski z Anglii zasięg duży”