Dział FAQ
pytania i odpowiedzi

W tym miejscu zamieściliśmy odpowiedzi na podstawowe pytania o nasze usługi busy do Anglii i Polski. Często kontaktujecie się z nami, a my chętnie udzielamy odpowiedzi na wszystkie zadawane nam pytania. Wyłoniliśmy te najważniejsze informacje, dzięki temu są stale dostępne. Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i naszymi odpowiedziami.

Jak długo jedzie bus do Anglii?

Wszystko jest uzależnione od trasy, którą pokonuje pasażer. Przewidywany czas to około 20 godzin, jednak trzeba liczyć się z tym, że każdy pasażer w busie pokona inną trasę spod adresu pod adres. Ilość czasu jest uzależniona od ilości pokonywanych przez pasażera kilometrów. Innym niezależnym bodźcem jest sytuacja na drodze, której nie da się przewidzieć i trzeba się do niej dostosować.

Ile godzin wcześniej dzwoni kierowca przed przyjazdem?

Staramy się wykonywać 2 telefony przed przyjazdem po pasażera. Pierwszy dzień przed podróżą z informacją dotyczącą tego, o której planujemy przyjazd. Drugi telefon wykonujemy gdy bus do Anglii jest już w drodze, około godzinę przed przyjazdem.

Jak duży bagaż mogę zabrać do busa bez dopłaty?

W cenie biletu każdy podróżujący może zabrać ze sobą bagaż do 30 kg. Jeśli bagaż przekroczy tą wagę przewidujemy doliczenie niewielkiej opłaty.