Paczki do Anglii

Wysyłaj paczki do Anglii tanim transportem w ofercie kurier. Odbieramy przesyłkę z domu i zawozimy pod wskazany adres. W poniedziałek i czwartek odbieramy przesyłki z Polski, a w środę i sobotę w Anglii. Zapraszamy do korzystania z usług ASbus-Transport.

Dni odbioru Paczek

Odbieramy paczki 2x w tygodniu zarówno w Polsce, jak i w Anglii

Odbiór paczek w Polsce: Poniedziałek i Czwartek

Odbiór paczek w Anglii: Środa i Sobota

PACZKI POLSKA ANGLIA

Co możemy dla Ciebie przewieźć?

Na Twoje potrzeby jesteśmy w stanie przewieźć pakunek o różnych rozmiarach i różnej zawartości. Paczki do Anglii wyceniamy indywidualnie, w tej sprawie skontaktuj się z nami telefonicznie lub online.

Paczka mała / bagaż

wymiary do: 70 x 70 x 70 cm
waga przesyłki do: 25kg

Cena od 139 zł

Paczka duża

wymiary do: 90 x 90 x 90 cm
waga przesyłki do: 35kg

Cena od 169 zł

Przewóz RTV/AGD

wymiary do uzgodnienia
waga przesyłki do uzgodnienia

Cena od 179 zł

Transport mebli / sprzętu

wymiary do uzgodnienia
waga przesyłki do uzgodnienia

Cena od 199 zł

Tutaj zgłosisz przesyłkę
do wyceny i odbioru

Postawiliśmy na indywidualny system wyceny paczki do Anglii. Skontaktuj się z nami, opisz wielkość i zawartość przesyłki, a my zadbamy o to, abyś nie przepłacał. Skorzystaj z formularza widocznego po prawej stronie lub zadzwoń +48 734 406 460.

Zrobisz to w 3 prostych krokach:

1 Wypełnij formularz zgłoszenia przesyłki do obioru
2 Zadzwoń i potwierdź przesłane informacje (24h)
3 Po zaakceptowaniu naszej oferty oczekuj na kuriera

Co nie możemy przewozić w paczkach?

Przygotowując paczkę do nadania, pamiętaj, że nie możesz umieścić w niej wyrobów tytoniowych, alkoholowych oraz leków. Jeśli produkty z którejś grupy znajdą się w paczce, może ona zostać zatrzymana na granicy, a nadawca obciążony dodatkowymi kosztami. Przesyłając paczki Polska Anglia, należy skupić się również na wyborze produktów spożywczych, nie mogą być one krótkoterminowe. Należy wziąć pod uwagę to, że busy do Anglii jadą około 48 godzin.

Tanie przesyłki do Anglii pod adres

Gwarantujemy korzystne ceny usług dla nowych i stałych klientów. Każdy transport paczki do Anglii i Polski wyceniamy indywidualnie, w ten sposób jesteśmy w stanie pobierać proporcjonalne opłaty od każdego nadawcy. Wszystkie przesyłki przewozimy spod adresu pod adres bez dodatkowych opłat. Jesteśmy w stałym kontakcie z nadawcą i odbiorcą, informujemy o godzinie przyjazdu. O każdy powierzony nam pakunek dbamy, by nie uległ zniszczeniu.

paczki do Anglii - ASbus