Bus Anglia Polska – możliwości rezerwacji

Skorzystaj z dowolnego systemu rezerwacji lub kup bilet online. Sam zdecyduj jak Cię wygodniej. Zapłać za busy z Anglii do Polski online lub gdy po Ciebie przyjadą. Dajemy Ci wiele możliwości naraz.

4 metody wygodnej rezerwacji przewozu

Kup bilet online Zadzwoń Napisz SMS Rezerwacja online

Rezerwacja telefoniczna / SMS

+48 734 406 460
+44 791 968 99 07

Możesz złożyć rezerwację przez SMS. Wyślij wiadomość o treści „REZERWUJĘ”, a my oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły przejazdu.

Kupuj bilety online

Wybierz spośród dostępnych zasięgów busa i kup bilet online. Masz do wybory 3 warianty cenowe. Sprawdź w jakiej strefie znajduje się Twój adres i kup bilet w dostępnej opcji.

Rezerwuj przez formularz

Możesz zarezerwować również bilet przez formularz online.

Zakup biletu na
bus z Anglii do Polski

Sprawdź w jakim zasięgu naszych busów znajduje się Twój adres i wybierz ofertę dostępnych biletów w cenie dla Ciebie. Za bilet będziesz mógł wygodnie zapłacić online bez konieczności angażowania gotówki w dniu wyjazdu unikając także różnic kursowych.

Metody płatności

Bliet opłacisz dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsca w wybranym terminie. Na podany nr telefonu prześlemy potwierdzenie SMS o dostępności miejsca, a na adres emial otrzymasz bilet z nr konta do opłacenia. Musisz zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu jeżeli dokonujesz wpłaty wcześniej jak 24h przed datą podróży.

Bus do Polski zasięg mniejszy

Maksymalnie do 100 km od Londynu

350 zł

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Bus do Polski zasięg średni

Maksymalnie do 200 km od Londynu

 400 zł

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Bus do Polski zasięg duży

Maksymalnie do 400 km od Londynu

 450 zł

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Wypełnij formularz rezerwacji
i zapłać u kierowcy!

Nie wymagamy przedpłaty za bilet. Za bus Anglia Polska możesz zapłacić w chwili, gdy przyjedzie po Ciebie pod wskazany adres. Drugą opcją jest zakup biletu online. Dokonując rezerwacji za pośrednictwem formularza, możesz mieć 100% pewność, że przyjedziemy po Ciebie w terminie. Pamiętaj jednak, aby zrobić to poprawnie, czyli podać wymagane dane oraz potwierdzić telefonicznie w ciągu 24 godzin. Z tej formy rezerwacji możesz korzystać 24/7.

Zrób to w 3 krokach:

1 Wypełnij prawidłowo formularz rezeracji
2 UWAGA!! Potwierdź chęć przejazdu telefonicznie (24h)
3 Dzwoniąc dowiesz się jaki będzie koszt przejazdu

przywiązujemy dużą wagę do jakości obsługi

Jak będzie przebiegała podróż z Anglii do Polski

rezerwacja bus Polska Anglia

Rezerwuj przejazd online lub telefonicznie

Wybierz sposób rezerwacji, który Ci odpowiada. Busy Polska Anglia możesz zamawiać każdego dnia tygodnia o dowolnej godzinie. Skontaktuj się z nami telefonicznie, przez SMS, wypełnij formularz lub zapłać od razu za bilet.

Przyjazd pod wskazany adres w Anglii zgodnie z Post Code

To Ty wybierasz, skąd zabierzemy Cię w podróż. Podczas rezerwacji podaj adres, pod który przyjedzie po Ciebie bus z Anglii do Polski. Dzięki podróży Door to Door oszczędzasz czas i pieniądze.

Bezpieczny powrót z Anglii do Polski

Bezpieczeństwo i komfort to dla nas podstawa każdej podróży. Swoje usługi oparliśmy na najwyższej jakości, dlatego w swojej flocie mamy nowe pojazdy. Zadbaliśmy również o to, by nasi kierowcy byli wykwalifikowani i doświadczeni.

Dotrzesz bezpiecznie pod wskazane miejsce

Gwarantujemy dowóz bezpośrednio pod drzwi domu. Rezerwując bilet, pamiętaj o wskazaniu adresu, pod który mamy Cię zawieźć. Dojazd Door to Door jest bardzo wygodny i bezpłatny. Stawiamy na Twoją wygodę i zadowolenie.