Bus Polska Anglia, jak zarezerwować?

Skorzystaj z jednego z 3 dostępnych systemów rezerwacji lub kup bilet. Do wyboru masz formularz rezerwacji online, kontakt telefoniczny lub SMS. Wszystkie możliwości zapewnią Ci usługę bus Polska Anglia zrealizowaną w terminie.

4 metody wygodnej rezerwacji przewozu

Kup bilet online Zadzwoń Napisz SMS Rezerwacja online

Rezerwacja telefoniczna / SMS

+48 734 406 460
+44 791 968 99 07

Możesz złożyć rezerwację przez SMS. Wyślij wiadomość o treści „REZERWUJĘ”, a my oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły przejazdu.

Kup bilet online

Wybierz spośród dostępnych zasięgów busa i kup bilet online. Masz do wybory 3 warianty cenowe. Sprawdź w jakiej strefie znajduje się Twój adres i kup bilet w dostępnej opcji.

Rezerwacja przez formularz

Możesz zarezerwować również bilet przez formularz online.

Zakup biletu na
busy z Polski do Anglii

Sprawdź w jakim zasięgu naszych busów znajduje się Twój adres i wybierz ofertę dostępnych biletów w cenie dla Ciebie. Za bilet będziesz mógł wygodnie zapłacić online bez konieczności angażowania gotówki w dniu wyjazdu unikając także różnic kursowych.

Opłata za bielty

Bliet opłacisz dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsca w wybranym terminie. Na podany nr telefonu prześlemy potwierdzenie SMS o dostępności miejsca, a na adres emial otrzymasz bilet z nr konta do opłacenia. Musisz zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu jeżeli dokonujesz wpłaty wcześniej jak 24h przed datą podróży.

Bus do Anglii zasięg mniejszy

Maksymalnie do 100 km od Londynu

350 zł

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Bus do Anglii zasięg średni

Maksymalnie do 200 km od Londynu

 400 zł

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Bus do Anglii zasięg duży

Maksymalnie do 400 km od Londynu

 450 zł

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Zarezerwuj teraz online
zapłać u kierowcy!

Rezerwacja online jest dostępna 24/7. Wystarczy wypełnić formularz i przesłać do nas. Prawidłowo wykonana gwarantuje podróż w systemie Door to Door bez dodatkowych opłat. Polecamy dokonać rezerwacji usługi busy do Anglii z wyprzedzeniem, ponieważ ilość miejsc w naszych pojazdach jest ograniczona. Korzystając z tego systemu, nie musisz dokonywać przedpłaty. Za bilet możesz zapłacić w chwili, gdy bus przyjedzie po Ciebie pod adres.

Zrób to w 3 krokach:

1 Wypełnij prawidłowo formularz rezeracji
2 Zadzwoń i potwierdź chęć przejazdu (w przeciągu 24h)
3 Po zaakceptowaniu naszej oferty oczekuj na kierowcę

przywiązujemy dużą wagę do jakości obsługi

Jak będzie wygląda Twoja podróż do UK?

rezerwacja bus Polska Anglia

Rezerwacja przewozu online lub telefonicznie

Rezerwacja telefoniczna jest dostępna każdego dnia tygodnia w godzinach pracy naszego biura. Całodobowo prowadzimy rezerwację SMS oraz poprzez formularz dostępny na stronie, można z nich korzystać 24/7 i zawsze do nas dotrze.

Przyjazd kierowcy pod adres w dniu podróży

Nie musisz martwić się o dodatkowe dojazdy. Podczas rezerwacji oraz zakupu biletu wymagamy podania adresu, pod który mamy przyjechać, by zabrać Cię w podróż, następnie uwzględniamy go podczas planowania podróży.

Komfortowa i bezpieczna podróż do Anglii z Polski

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę oraz bezpieczeństwo. Niezwykle ważne jest dla nas, abyś czuł się dobrze, podróżując z nami. Z tego względu w naszej flocie mamy nowe pojazdy, które indywidualnie zabudowaliśmy.

Przyjazd pod wskazany adres podczas rezerwacji

Podczas rezerwacji usługi bus Polska Anglia wymagamy wskazania adresu, pod który mamy przyjechać, by zabrać Cię w podróż. Miejsce, które przyjedziemy, może być dowolne np. dom, praca, dworzec. Usługa Door to Door jest bezpłatna.