Czym podczas kwarantanny zajmują się Busy do UK?

W tym trudnym czasie zajmujemy się tym, co wszyscy, czyli dbaniem o zdrowie. Nasz zawód przyzwyczaił nas do tego, że zawsze myślimy nie tylko o sobie, ale również o innych, dlatego stosujemy się do zaleceń wydanych przez Ministra Zdrowia. To dla wszystkich dobry moment, by zająć się tym, na co zazwyczaj brakuje czasu. My również nadrabiamy zaległości w firmie, zajmujemy się porządkami i organizacją. Zachowujemy wszystkie środki ostrożności, jednocześnie cieszy nas fakt, że od 20 kwietnia zostały otwarte parki i lasy. Pogoda z oknem jest przyjemna, dlatego warto wyruszyć na spacer, by dotlenić organizm.

Zarówno w Polsce, jak i w Anglii wiele osób choruje, przez to nasze usługi busy do UK są ograniczone. Przymusowa kwarantanna po powrocie do Polski jest uciążliwa, ale konieczna. Wszyscy wybierający busy z Anglii do Polski muszą liczyć się z dwutygodniowym pobytem w domu bez wychodzenia na zewnątrz. Tutaj pojawia się pewien problem, ponieważ nie każdy ma możliwość odizolowania się od rodziny na dwa tygodnie, wiąże się to z wynajmem mieszkania, pokoju lub kwarantanny odbywanej przez wszystkich domowników.

Niewygodny czas koronawirusa

Niestety przymusowo zostaliśmy postawieni w nieprzyjemnej sytuacji. Zakaz wychodzenia z domu, nakaz zakrywania ust i nosa, przymusowe zawieszenie wielu działalności to tylko część tego z czym musimy się zmagać każdego dnia, a do tego dochodzi najważniejszy aspekt, czyli nasze zdrowie. W rezultacie wiele osób straciło pracę, to wszystko spowodowało również, że busy do UK nie jeżdżą już tak intensywnie. Usługa paczki do Anglii również jest utrudniona. Nie jest to dobry moment do podróży międzynarodowych, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób z różnych przyczyn musi taką podróż odbyć.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu. Sytuacja w kraju i zagranicą rozwija się dynamicznie, dlatego u nas też stale zachodzą zmiany. Mamy nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy i już niedługo Przewóz osób do Anglii będzie mógł kursować w pełnym wymiarze.