Wyjątkowy transport Polska Anglia

Od wielu lat podróżujemy po Europie, przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, z których korzystamy na co dzień. Nasza oferta obejmuje przewóz osób do Anglii, przeprowadzki oraz paczki. Wszystkie usługi świadczymy w systemie Door to Door za co nie pobieramy dodatkowych opłat. Transport Polska Anglia, który proponujemy to gwarancja wysokiej jakości usług w niskiej cenie. Od wielu lat pracujemy w branży, co pozwoliło nam poznać potrzeby klientów, jedną z nich są usługi w korzystnej cenie. Dokładnie dopracowaliśmy naszą ofertę, aby nikt z naszych klientów nie przepłacał.

Szeroka oferta na busy do Anglii

Usługi, które świadczymy dopasowaliśmy do potrzeb klientów. Postawiliśmy na transport Polska Anglia z wieloma możliwościami do wyboru.

  1. Przewóz osób do Anglii i Polski. Zapewniamy podróż w systemie Door to Door od 350 zł za osobę. Posiadamy nowe 9-osobowe pojazdy z funkcjonalnym wyposażeniem i przyjemnym wnętrzem. Oferujemy podróż w obydwu kierunkach kilka razy w tygodniu.
  2. Transport paczek. Przewozimy paczki o różnej wielkości i zawartości, również spod adresu pod adres. Wystarczy zamówić usługę i wskazać adresy.
  3. Przeprowadzki Anglia Polska. Zamów termin transportu mebli, sprzętów i drobnych rzeczy na dzień, który odpowiada Twoim planom. Przyjeżdżamy pod wskazany adres i zabieramy wszystko, następnie dowozimy pod dowolny adres w innym kraju. Ty wskazujesz adresy i termin usługi.

To podstawowa oferta na transport Polska Anglia, z której można korzystać. Zapraszamy do rezerwacji naszych usług za pośrednictwem strony lub telefonicznie. Przypominamy o możliwości zakupu biletu online, wystarczy wybrać odpowiedni bilet i postępować zgodnie z instrukcją.

Transport Polska Anglia kilka razy w tygodniu

Kursujemy systematycznie, więc bez trudu znajdziesz termin podróży zgodny ze sowimi planami. Busy do Anglii jeżdżą w każdy poniedziałek i czwartek, natomiast busy z Anglii do Polski w środy i soboty. Jeśli planujesz korzystać z usługi przeprowadzki, termin dostosujemy do Ciebie. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej lub zarezerwuj datę.