Bus do Anglii z Polski zasięg mały

Zasięg Londyn +100km

przewóz osób do Anglii

Cena przejazdu

350 

W cenie transportu:
przewóz osób do Anglii door to door
bagaż do 30kg
ubezpieczenie NNW

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Za mały zasięg? Kup bilet na busa z większym zasięgiem

Sprawdź w jakim zasięgu naszych busów znajduje się Twój adres i wybierz ofertę dostępnych biletów w cenie dla Ciebie. Za bilet będziesz mógł wygodnie zapłacić online bez konieczności angażowania gotówki w dniu wyjazdu unikając także różnic kursowych.

Opłata za bilety na przewóz osób do Anglii

Bliet opłacisz dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsca w wybranym terminie. Na podany nr telefonu prześlemy potwierdzenie SMS o dostępności miejsca, a na adres emial otrzymasz bilet z nr konta do opłacenia. Musisz zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu jeżeli dokonujesz wpłaty wcześniej jak 24h przed datą podróży.

Bus do Anglii zasięg średni

Maksymalnie do 200 km od Londynu

 400 zł

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Bus do Anglii zasięg duży

Maksymalnie do 400 km od Londynu

 450 zł

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Przewóz osób do Anglii w zasięgu do 100 km od Londynu

Kupując bilet, zwróć szczególną uwagę na to, czy miejsce, do którego chcesz podróżować, znajduje się na mapie przedstawiającej zasięg oferty. Bilet na busy Polska Anglia w małym zasięgu obejmuje region do 100 km od Londynu. Jeśli masz pytania bądź nie wiesz jaki bilet powinieneś wybrać, skontaktuj się z nami telefonicznie lub online. Jesteśmy stale gotowi na to, by udzielić Ci informacji dotyczących naszych usług. Przypominamy, że na naszej stronie znajduje się wiele informacji, z którymi warto się zapoznać.

Tanie busy do Anglii gwarancją satysfakcji

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, na podstawie którego zbudowaliśmy swoje usługi. Postaraliśmy się, aby nasz przewóz osób do Anglii był tani, a jednocześnie komfortowy, bezpieczny i szybki. W cenie biletu zapewniamy dojazd Door to Door oraz duży bagaż, dzięki temu podróżując z nami, oszczędzasz czas oraz pieniądze. Każdy wyjazd dokładnie planujemy, dzięki temu przejazd odbywa się szybko i bez komplikacji. Dbamy o to, abyś zawsze dojechał do celu bez komplikacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Anglii z Polski zasięg mały”