Bus do Polski z Anglii zasięg mały

Zasięg Londyn +100km

przewóz osób z Anglii do Polski

Cena przejazdu

350 

W cenie transportu:
przewóz osób z adresu pod adres
bagaż do 30kg
ubezpieczenie NNW

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Za mały zasięg? Kup bilet na busa z większym zasięgiem

Sprawdź w jakim zasięgu naszych busów znajduje się Twój adres i wybierz ofertę dostępnych biletów w cenie dla Ciebie. Za bilet będziesz mógł wygodnie zapłacić online bez konieczności angażowania gotówki w dniu wyjazdu unikając także różnic kursowych.

Opłata za bielty

Bliet opłacisz dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsca w wybranym terminie. Na podany nr telefonu prześlemy potwierdzenie SMS o dostępności miejsca, a na adres emial otrzymasz bilet z nr konta do opłacenia. Musisz zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu jeżeli dokonujesz wpłaty wcześniej jak 24h przed datą podróży.

Bus do Polski zasięg średni

Maksymalnie do 200 km od Londynu

 400 zł

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Bus do Polski zasięg duży

Maksymalnie do 400 km od Londynu

 450 zł

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Przewóz osób do Polski z Anglii w zasięgu do 100km od Londynu

Kilka razy w tygodniu organizujemy powroty do kraju. Wybierz bilet, zwracając uwagę na strefy, które zapewnią Ci podróż spod wybranego adresu. Bilet z małym zasięgiem obejmuje strefę do 100 km od Londynu. Zadbaliśmy o to, by przewóz osób do Polski z Anglii był wygodny, bezpieczny i szybki. Rezerwuj i kupuj bilety zawsze, gdy potrzebujesz, pamiętaj, aby nie zostawiać tego na ostatnią chwil, ponieważ mamy ograniczoną ilość miejsc. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym biurem obsługi telefonicznie lub online.

Niska cena, szybki transport i 100% satysfakcji

Zadbaliśmy o to, by przewóz osób do Polski z Anglii, który oferujemy, był w korzystnej cenie, a jednocześnie wyróżniał się jakością. Podróże z nami są wygodne, ponieważ dbamy o każdy szczegół. Każdy może skorzystać z usługi Door to Door bez dodatkowych opłat. Jesteśmy doświadczoną firmą i staramy się, by każdemu pasażerowi zapewnić komfortowy przejazd bezpośrednio do celu bez przesiadek i komplikacji. Zapraszamy do wspólnych podróży. Kup bilet online lub zarezerwuj i zapłać, gdy bus Anglia Polska przyjedzie po Ciebie pod wskazany adres.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Polski z Anglii zasięg mały”