Bus do Polski z Anglii zasięg średni

Zasięg Londyn +200km

busy Anglia Polska

Cena przejazdu

400 

W cenie transportu:
przewóz osób z adresu pod adres
bagaż do 30kg
ubezpieczenie NNW

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Zobacz jaki zasięg maja nasze busy Anglia Polska i kup bilet dopasowany do Ciebie

Sprawdź w jakim zasięgu naszych busów znajduje się Twój adres i wybierz ofertę dostępnych biletów w cenie dla Ciebie. Za bilet będziesz mógł wygodnie zapłacić online bez konieczności angażowania gotówki w dniu wyjazdu unikając także różnic kursowych.

Opłata za bielty

Bliet opłacisz dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsca w wybranym terminie. Na podany nr telefonu prześlemy potwierdzenie SMS o dostępności miejsca, a na adres emial otrzymasz bilet z nr konta do opłacenia. Musisz zabrać ze sobą potwierdzenie przelewu jeżeli dokonujesz wpłaty wcześniej jak 24h przed datą podróży.

Bus do Polski zasięg mały

Maksymalnie do 100 km od Londynu

 350 zł

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Bus do Polski zasięg duży

Maksymalnie do 400 km od Londynu

 450 zł

DNI WYJAZDU:
Środa i Sobota

Busy Anglia Polska w zasięgu do 200km od Londynu

Wybierz bilet zgodny z celem podróży. Jeśli planujesz wyruszyć ze środkowej części Anglii, to ta oferta jest odpowiednia dla Ciebie. Bilet na busy Anglia Polska możesz kupić w dowolnej chwili, wystarczy skorzystać z naszego systemu. Podróżuj z nami zawsze, gdy potrzebujesz, pamiętaj, że każdy przejazd odbywa się w darmowym systemie Door to Door. Dodatkowo bez dopłat do każdego biletu przewidujemy spory bagaż.

Tanie przewozy do Anglii z ubezpieczeniem

Dbamy to, by ceny naszych usług nie były wygórowane, a jednocześnie utrzymujemy wysoką jakość usług. Dobrze wiemy, że w trasie duże znaczenie ma wygoda oraz bezpieczeństwo, dlatego w swojej flocie mamy tylko nowe pojazdy. Zależy nam na zadowoleniu z naszych usług, dlatego bardzo dbamy zarówno o cenę biletu jak i to co oferujemy w zamian. Gwarantujemy komfortowe busy Anglia Polska z dojazdem spod adresu pod adres. Zapraszamy do wspólnych podróży po Europie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Polski z Anglii zasięg średni”